Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak si vylepšit svůj pokoj

15. 2. 2008
  Chtěla bys nový pokojíček, ale rodiče ti ho z finančních důvodů nemůžou koupit? Nevěš hlavu, mam tu pro tebe pár rad jak si ho i s málo penězi vylepšit.

1).Měj uklizíno! Věř že toto funguje.Vyházej všechny šublata a skříně a přeber je. To co víž že už nikdy nebudeš potřebovat rovnou vyhod a to co je ti méně cenné ale nechceš to vyhodit dej do krabic na půdu nebo krabice barevně pomaluj, dej to do nich a nech to v pokojíčku.Uvidíš že se ti uleví. A je lepší úklidi věnovat každej de pět minut, než jednou za dva měsíce tři hodiny!

2) Pokud máš zašedlé nebo bílé zdi a rodiče ti nechtějí dát vymalovat, nevadí. Vem si tempery a pomaluj ho obrázky.(kytičkami, sluníčkami), nebo na zed nalep barevné doplnky, jako jsou fotky tvého miláčka, mušličky, plakáty, obrázky....

3) Pokud máš odřený nábytek potři ho svou oblíbenou barvou! Hlavně si nezapomen udelat svuj licici stolek. Muzes treba takhle: popros rodiče at ti pod zrcadlo koupi policku, na kterou si das tve sminky.

4) Hlavne nezapomen na jednu straaaasne dulezitou vec a to jsou barevne dopnky.(svicky, obrazky, hrnecky), treba si jednu stenu slad do oranzova, druhou do zluta.... Nezapomen taky na postel! Popros maminku jestli by ti ze starych kousku latky neusila prehos pres postel a do zbylich kousku latky oblec polstarky!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

znam lepsi!

(Haaan!k, 1. 3. 2009 11:06)

kdyz mas uklizeno,pekny polstarky na postely,.....tak to upe staci!:-P

Re: si myslis ?

(mimi, 15. 3. 2014 11:50)

Podle me to nestaci protoze kdyz mas spinavy zdi, odrenej nabytek a plisen na oknech tak te chci vydet v nem bydlet

TIP

(Ell, 8. 3. 2011 15:45)

Prostě si uklid co pořádně. :D

Pokoj

(Nikiiisek, 2. 7. 2009 19:35)

Mno je to celkem dobrý mno ale jako mysím že tím bych si moc pokoj neuklidila navíc rodiče by mi dali kdybych malovala na zeď barvami :D

tip

(joj, 12. 5. 2009 18:06)

jestli mas ve zdi diry zalep je plakaty nebo obrazky